YÜKLENİYOR

Müşterilerinize en iyi hizmeti verebilmeniz için
BT altyapınızı yönetiyoruz.

Oteller müşteri sadakatinin en önemli olduğu sektörlerden biri durumunda. Ancak müşteri talepleri gelişen teknolojilerle birlikte gün geçtikçe artıyor. Dijital tv, ücretsiz internet hizmeti, online rezervasyon gibi teknolojiler tüm otellerde neredeyse zorunlu bir hizmet oldu.

Konferans ve seminerler oteller için ciddi bir gelir kalemi oluşturuyor. Fakat bu hizmetler kesintisiz BT desteği ihtiyacı doğuruyor.

infocus olarak tecrübeli kadromuz ile otelinize CheckUp yapıp, mevcut BT alyapınızın detaylı bir raporunu hazırlıyoruz. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimiz ile tüm eksiklerinizi belirliyor ve gerekli altyapı iyileştirmelerini yapıyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
CHECK UP.
Otelinizin sistem odasından, katlardaki internet çekim kalitesine kadar tüm BT altyapınızı detaylı bir şekilde inceliyor ve raporluyoruz. Bu rapor ile hem altyapınızın mevcut durumunu görebiliyor, hem de acil alınması gereken önlemler hakkında bilgileniyorsunuz.

GELİŞTİRME.
Rapordaki çıkan eksiklikleri önem sırasına göre en uygun bütçe ile uyguluyoruz.
YÖNETİM & DESTEK.
Otelinizin tüm BT altyapısını uzman kadromuz ile 7X24 takip ediyor, bir arıza durumunda anında müdahale ediyoruz.

Birçok otel bünyesinde BT personeli bulundurmuyor, bulunduran otellerde de, bu personeller genelde anlık müşteri isteklerine destek olmaya odaklanmış oluyor. Bu sebeple otellerdeki BT altyapıları doğru takip edilemediğinden sorunlar çıkmaya başlıyor. infocus BT personel desteği ile otellere ister tam zamanlı, ister haftanın belli günleri, isterseniz de arıza durumu olduğunda çağrı ile yerinde destek sağlıyoruz.

YÖNETİCİ MESAJI:

Otellerde müşteri memnuniyetini arttırmanın yolu, tüm deneyimlerinde kusursuz ve kesintisiz hizmet vermek ile mümkün olur. Biz BT altyapılarının kaliteli ve kesintisiz bir hizmet için en önemli başlıklardan biri olduğuna inanıyoruz.

Ahmet Çopur – Kurucu Ortak, Satış

Ücretsiz internet tüm otel müşterilerinin beklediği bir hizmet durumunda. Ancak 5651 numaralı yasa ile ciddi bir yasal sorumluluk doğuruyor. Yasa gereği hizmet verdiğiniz müşterilerin kimlik bilgilerini ve internet kullanım geçmişlerini kayıt altına alıp, 2 yıl süre ile saklamanız gerekiyor. İnternet üzerinden bir suç işlenmesi durumunda bu kayıtları teslim etmez iseniz, yasal olarak bu suçu otelin imza yetkilisi işlemiş kabul ediliyor. infocus wifi ile tüm bu riskleri ortadan kaldırıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • BT DESTEK PERSONELİ

  Otelinizde ihtiyaç duyulan bt altyapı desteğini ister tam zamanlı, ister haftanın belli günleri gelip yerinde veriyoruz.

  Büyük etkinliklerde, sadece etkinlik saatlerinde destek olacak personel desteği veriyoruz.

  Alanında deneyimli personellerimiz ile tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz.

 • HOTSPOT & 5651 LOGLAMA
  MÜŞTERİLERİNİZİ KAYIT ALTINA ALIN:

  Hotpsot hizmetimiz ile misafirlerinizi internete bağlanmadan önce sms, TCKimlik numarası, oda numarası vb yöntemler ile doğrulayabilir, tüm internet kullanım loglarını yasal süreçlere uygun şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

  BULUT TABANLI MİMARİ:

  Bulut tabanlı mimarimiz ile Hotpsot & 5651 Loglama için hiç bir yatırım ve kurulum yapmanıza gerek kalmaz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız