YÜKLENİYOR

Tüm yapı inşa aşamalarında bilişim altyapısını kurguluyor,
anahtar teslim proje uygulama hizmeti veriyoruz.

Gerek yeni yapılan binalarda, gerekse mevcut binalarda yapılan yenileme işlemlerine ihtiyaç duyulan tüm BT altyapı hizmetlerini, bu alanda ki yıllara dayanan tecrübemiz ile hayata geçiriyoruz.

Eğer şartnameniz var ise şartnamenize uygun ürünleri, yok ise sizler için en doğru ürünleri seçiyor ve uyguluyoruz. Projenin tüm teknik dokümanlarını ve kullanılan ürünlerin doküman, garanti belgesi vb evraklarını sizin için 15 yıl süre ile saklıyor ve projenin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Birçok projede yetersiz raporlamadan dolayı teslim sürecinde aksaklıklar yaşanmaktadır. Kaliteli bir proje yönetimi için doğru ve zamanında raporlamanın ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple yapılan bütün süreçleri anlık olarak takip ediyor ve online olarak raporluyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
ANALİZ.
Şartnamenize uygun ihtiyaç analizini hazırlıyoruz veya şartnameniz yok ise sizin adınıza ihtiyaçlarınızı belirleyip onayınıza sunuyoruz. Doğru yapılan analizin bir projenin en önemli aşaması olduğuna inanıyor, alanında uzman personelle çalışmaktan ödün vermiyoruz
UYGULAMA.
Analiz sonucu çıkan ihtiyaçlarınızı, alanında uzman ekiplerimizle, ISO 27001 Kalite Standartlarında uyguluyoruz.
RAPORLAMA.
Projenin ilerleme durumunu online olarak görebilir, projenin bütününün ve alt kırılımlarının ne aşamada olduğunu takip edebiliyorsunuz.
TESLİM.
Uygulama sonrasında sizinle birlikte detay kontrollerini yaparak projenizi teslim ediyoruz.Proje boyunca yapılacak bütün uygulamala detaylarını sizin adınıza 15 yıl boyunca saklıyoruz ve böylelikle projede sürdürülebilirlik sağlamış oluyoruz.

Projenizi doğru ürünler ve uygun maliyet ile zamanında hayata geçirebilmek için PMP, ITIL ve ISO 27001 standartlarını kullanıyoruz.

YÖNETİCİ MESAJI:

Bir çok yapı projesinde yapılan işler doğru dokümante edilmediğinden veya bu dokümanlar yeterince saklanmadığından dolayı, yapılan işlemlere zaman içinde tekrar müdahale edilmesi gerekiyor. Bu yüzden biz doğru ürün, kaliteli işçilik, doğru doküman ve raporlamanın önemine inanıyoruz.

Serkan Çimenler – Kurucu Ortak, Teknik

Proje tesliminden sonra yapılan tüm işlemler hakkında ekibinize detaylı eğitimler verilir. Ancak zaman içinde ekibinizde yaşanılan personel değişimlerinden dolayı olabilecek bilgi kaybını önlemek için, projenize ait tüm detaylar 15 yıl boyunca saklanır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • TEKNİK ŞARTNAME OLUŞTURMA
  ŞARTNAME YAZMA:

  Yapınızda kullanılmasını istediğiniz tüm BT altyapıları için ihtiyaçlarınızı tespit edip, size uygun şartnameyi yazıyoruz. Birden fazla kiracıya sahip olacak yapılarda, kiracıların ortak kullanması gereken ürünlere ait şartname oluşturuyoruz.

  DENETİM:

  Yüklenicilerinizin şartnameye uygun ürünleri kullanıp kullanmadığını denetliyoruz. Yapılan işlerin şartname de belirtilen süreler içinde yapılması için denetim yapıyor ve yetişmeyecek bir iş varsa sizi önceden uyarıyoruz.

 • SATINALMA DANIŞMANLIĞI
  MARKA & MODEL TESPİTİ:

  BT altyapısında kullanım kapasitenizi öngörerek sizin için en doğru ürün marka ve modellerini belirliyoruz.

  FİRMA GÖRÜŞMELERİ:

  Firmalar ile yaptığınız satınalma görüşmelerinde sizin adınıza, anlatılan ürünlerin doğruluğunu, yeterliliğini ve fiyat uygunluğunu denetliyoruz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız