YÜKLENİYOR

Çok şubeli firmalara, Türkiye genelinde çağrı başı bt destek hizmeti veriyoruz.

Şube sayısı yüksek firmalarda, şubelerde tam zamanlı bt personeli çalıştırmak çoğu zaman kabul edilemez maliyetlere çıkıyor. Ayrıca şubelerde bt personeline olan ihtayaç genelde her gün değil, ara ara oluyor.

Bu sebeplerden bir çok firma şubelere genel merkez üzerinden bt desteği verip, yerinde müdahale yapılması gereken durumlarda da şubelere yakın yerlerdeki yerel bt firmalarından destek alarak bu süreci işletmeye çalışıyor. Fakat yerel bt firmalarında alınan bu destekler çoğu zaman profesyonellikten uzak, zaman ve maliyet olarak öngörülemez, yetkin personel eksikliğinden çözümlenemez sonuçlar doğuruyor.

infocus olarak uzman personel kadromuz ile tüm Türkiye'de size SLA şartları içinde bt destek hizmeti sağlıyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
HİZMET KONTÖRÜ ALIN.
İhtacınıza en uygun hizmet kontör paketini, ekonomik fiyatlarımızla alabilirsiniz. Bu sayede bt maliyetlerinizi öngörülebilir ve bütçelenebilir bir yapıya çevirebilirsiniz.
ÇAĞRINIZI AÇIN.
Destek ihtiyacınız olduğunda ister telefonla, ister online olarak çağrı açabilirsiniz.
 
SLA ŞARTLARINDA MÜDAHALE.
Uzman personelimiz çağrınıza SLA şartları içinde Türkiye'nin neresinde olursa olsun müdahale eder.
GERİ BİLDİRİM VE RAPORLAMA.
Çağrınız kapandığında sonucu hakkında sms ve mail ile bilgilendirme alırsınız.

Online çağrı destek yazılımımız sayesinde şubelerinizde yapılan müdahalelerin türlerine, oluşma sıklığına göre raporlayabilirsiniz. Bu sayede periyodik oluşan arızaları tespit ederek önlem alabilir, daha oluşmadan problemleri çözmüş olursunuz.

YÖNETİCİ MESAJI:

Şubelere altyapı desteği veren bt yöneticileri, tüm Türkiye genelinde profesyonel hizmet almanın zorlukları ile karşı karşıya. Yetkinliği yetersiz yerel bt firmalarından alınan destekler çoğu zaman faydadan çok zaman ve iş gücü kaybına sebep oluyor. infocus|call hizmetimiz bt yöneticilerine ihtiyaç duydukları profesyonel desteği sağlamak için tasarlandı.

Serkan Çimenler – Kurucu Ortak, Teknik

Online çağrı yönetim sistemimizden açtığınız çağrıya destek veren personelin yetkinliklerini, özgeçmişini, eğitimlerini görebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
  • YEDEK PARÇA HİZMETİ

    Sık sık arızalanabilen veya tüketilen bt ürünlerini şubelerinizin bulunduğu illerde sizin adınıza yedekliyoruz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda sorununuzu çözüyoruz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız