YÜKLENİYOR

Kurum felsefenize uygun Eğitim Teknolojileri modelinizi tasarlıyor,
doğru BT altyapıları ile hayata geçiriyoruz.

Eğitimde teknoloji kullanımı gün geçtikçe daha da artıyor. Ancak teknoloji kullanımının fayda sağlaması için, kurumun eğitim modeli ile uyum içinde kurgulanması kaçınılmaz.

Teknoloji kullanımında ki bu artış personel eğitimi, ihtiyaç olan bt altyapısının planlanması, birbirinde ayrı sistemlerin bir bütünlük gösterecek şekilde bir biri ile entegre edilmesi gibi bir sürü problemide yanında getiriyor.

infocus kurucu kadrosunun tamamı eğitim sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Eğitim teknolojilerinde bir çok projeyi dünyada ilk defa hayata geçirmiş, bir çok büyük projeye imza atmış kadromuz ile Eğitim Kurumlarına Eğitim Teknolojileri hizmeti veriyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
TANIŞMA.
Size uygun teknoloji planını yapabilmek için kurumunuzun felsefesini, eğitim modelini, kayıt modelini detaylı bir şekilde inceliyoruz. Eğitmenleriniz ve öğrencileriniz ile bir araya geliyor, onların kurumunuzu nasıl algıladığını tespit ediyoruz.
TASARIM.
Kurumunuz için en doğru eğitim teknolojilerini tasarlıyor, gerekli BT altyapısını planlıyoruz.
ENTEGRASYON.
Yaptığımız dizaynı sizle birlikte adım adım devreye alıyor, gerekli eğitimleri planlıyoruz.

Her eğitim kurumu bir birinden farklıdır, eğitim teknolojileri de her kurum içi farklı olmalıdır. Size özel tasarlanmamış hiçbir teknoloji planı sürdürülebilir ve başarılı olamaz. Bu yüzden bizim önceliğimiz kurumunuzu tanımaktır.

YÖNETİCİ MESAJI:

Dijital doğanlar neslinde teknoloji, eğitimin ayrılamaz bir parçasıdır. Ancak doğru tasarlanmamış, yeterince anlaşılamamış teknolojiler eğitime faydadan çok zarar verir. Bu yüzden eğitim teknolojileri okullar için son derece ciddiye alınması ve uzmanlar tarafından hazırlanması gereken bir konudur.

Göksel Kesim – Kurucu Ortak, Eğitim Teknolojileri

Eğitim teknolojilerinin verimli bir şekilde kullanılabilmesi için bt altyapısının doğru planlanmış olması gerekir. Bu iki farklı disiplin bir birinden farklı ama ayrılamaz parçalardır. Bu yüzden eğitim kurumlarında teknoloji bir bütün olarak planlanmalıdır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • KAMPÜS YÖNETİMİ

  Kampüslerde ihtiyaç duyulan bt altyapı desteğini sağlayacak personelleri sağlıyoruz.

  Alanında deneyimli personellerimiz ile tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz.

 • BİLİŞİM DERSİ MÜFREDATI TASARIMI
  MÜFREDAT TASARIMI:

  Bilişim dersleri için farklı yaş gruplarına, kampüslerin fiziksel imkanlarına ve kurumun eğitim modeline uygun müfredat tasarımı yapıyoruz.

  BİLİŞİM ÖĞRETMENİ DESTEĞİ:

  Hazırlanan müfredata uygun, BÖTE mezunu öğretmenlirimiz ile sizin adınıza bilişim derslerini veriyoruz.

 • ATÖLYELER
  ATÖLYE TASARIMI:

  Gelişen teknolojileri çocuklar ile tanıştırmak için yenilikleri takip edip, atölyeler tasarlıyoruz.

  DIŞ SAHA ATÖLYE:

  AVM vb kalabalık yerlerde kurumunuz adına ilgi çekici atöyleler düzenliyor, hem kurumunuzu tanıtıyoruz, hem de sizin adınıza veri topluyoruz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız