YÜKLENİYOR

Check up hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızı tespit ediyor,
kısa ve orta vade de BT stratejinizi planlıyoruz.

Şirketlerin BT altyapıları gün geçtikçe daha da gelişiyor. Ancak bu gelişim yanında entegrasyon problemleri, güvenlik riskleri ve yasal riskler çok çeşitli operasyonel yetkinlik ihtiyacı ve yüksek maliyetler doğuruyor.

Üstelik sistem, network, erp vb oldukça farklı alanlarda, farklı yetkinliklerde personeli bünyenizde barındırmak kadar; bu personeli elde tutabilmek, sürekli gelişimlerine destek olabilecek eğitimler sağlamakta gittikçe zorlaşıyor.

Geniş bir ekip ve uzun yılların tecrübesi ile hazırladığımız check up hizmetimiz ile tüm BT altyapınızın ne durumda olduğunu, eksiklerinin ve geliştirmesi gereken kısımların neler olduğunu tespit ediyoruz. Bu tespitler doğrultusunda kurumunuz önceliklerine göre kısa ve orta vadeli BT stratejinizi tasarlıyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
CHECK UP.
Uzman personelimizin hazırladığı, içerisinde sistem, ağ ve güvenlik ile ilgili sorular olan listemize göre tüm BT altyapınızın mevcut durumunu tespit ediyoruz.
BT STRATEJİ PLANI.
Check Up raporunuza göre Kısa Vadeli (1 yıla kadar) ve Orta Vadeli (1-3 yıla kadar) BT Strateji Planları oluşturuyoruz.
UYGULAMA & YÖNETİMİ.
BT Strateji planları doğrultusunda gerekli uygulamaları hayata geçiriyoruz. Uygulama sonuçlarını düzenli olarak gözlemleyerek gerekli görülen geliştirmeleri yapıyoruz.
EĞİTİM.
Devreye alınan bütün ürünlerin kurulumu ve kullanımının eğitimlerini veriyor, tüm BT altyapınızı dokümante ediyoruz.

BT altyapınızı dokümante ediyoruz ve bu dokümanlar ile BT personeliniz değişse bile altyapınız hakkında ihtiyaç duyulacak tüm bilgilere erişilebilir olmanızı sağlıyoruz.

YÖNETİCİ MESAJI:

Bir çok firma BT altyapılarında kaynak eksikliğinden acil ihtiyaçlarını çözmeye odaklanıyor. Biz firmaların bugüne ait ihtiyaçlarını, orta vadeli BT stratejilerini destekleyecek şekilde çözümlemeye odaklanıyoruz.

Serkan Çimenler – Kurucu Ortak, Teknik

BT departamanları, yönettikleri kritik sistemler nedeni ile personel değişikliğinde şirket işleyişinde ciddi aksaklıklara sebep olabiliyor. Bu yüzden kritik sistemlerin yönetimi aşamalarında size lanında uzman kadromuz ile destek olarak, bu riskleri minumuma indiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • MONİTÖRİNG
  AKTİF TAKİP:

  Bulut tabanlı sistemimiz ile 7X24 tüm sunucularınızı, aktif ağ cihazlarınızı takip ediyor ve acil durumlarda anında müdahale ediyoruz.

  UYARI & RAPORLAMA:

  Yapılan tüm müdahaleleri size raporluyor, arızanın kaynağı hakkındaki bulgularımızı sizinle paylaşıyoruz.

 • SİSTEM & NETWORK YÖNETİMİ
  TASARIM HİZMETİ:

  Tüm sistem ve network altyapınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlıyor ve bir bt strateji planı doğrultusunda devreye alıyoruz.

  YÖNETİM HİZMETİ:

  Tüm sistem ve network ürünlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Bu sayede bir çok farklı alanda uzman personel barındırmanıza gerek kalmıyor.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız