YÜKLENİYOR

Kablosuz internet ağınızı kullanan tüm müşterilerinizden onay alarak
izinli veri tabanı oluşturuyor, sizlere yasal kullanım hakkı sağlıyoruz.

İnternetin hayatımızın her alanına girmesi ile kablosuz ağlara olan ihtiyacımız gün geçtikçe artıyor. Birçok şirket çalışanlarının cep telefonları ve ziyaretçilerinin internet erişimi için wifi yayını yapıyor. Ancak kablosuz ağlar ciddi güvenlik açıklarına da sebep oluyor. Özellikle wifi'ya bağlanan ve denetlenemeyen cep telefonları, şirket ağına virüs bulaşması, dışarıdan yetkisiz erişim gibi sıkıntılarında önünü açıyor.

Devlet internet kullanımı üzerindeki regülasyonlarını arttırdıkça şirketlerin yasal sorumlulukları da artıyor. İnternet kullanımının düzenlenmesine yönelik çıkartılan 5651 nolu yasa uygun altyapı yatırımı yapılmaz ise doğrudan şirket yöneticilerini yasal olarak sorumluluk altında bırakıyor.

infocus bulut temelli hotspot çözümü ile hiç bir yatırıma gerek kalmadan wifi ağınıza bağlanan tüm kullanıcıları TC kimlik numarası, sms, sosyal medya hesapları gibi yöntemler ile kayıt altına alabilirsiniz.

Çalışanlarınız için açtığınız wifi ağına, Active Directory entegrasyonumuz ile sadece yetkili personelinizin girmesini sağlıyoruz. Üstelik bring your device modelimiz ile tüm çalışanlar kendi cihazlarını sisteme dahil edebiliyor.

HİZMET MODELİMİZ:
BULUT TEMELLİ HİZMET.
Bulut temelli mimarimiz sayesinde hemen hizmet almaya başlıyabilirsiniz. Bulut mimarinin getirdiği tüm esneklik ve güvenlik imkanlarına sahiptir.
SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU.
Müşterileriniz sosyal medya hesapları ile kayıt olabilirler. Bu sayede sosyal medya bilinirliğiniz artar.
802.1X ALTYAPISI.
Kurum çalışanlarınıza Mac kontrolü ile wifi erişimi sağlayabilirsiniz. Bu sayede kurum wifi ağınız 5651'e uygun loglanır ve çalışanlarınız wifi ağına sizin kontrolünüzde girebilir.
SIFIR YATIRIM MALİYETİ.
Satınalma maliyeti, yönetim maliyeti, güncelleme maliyeti, lisans maliyeti yoktur.
YÖNETİCİ MESAJI:

Çalışanların cep telefonlarına wifi hizmeti vermek tüm BT yöneticileri için güvenlik riski yaratıyor. Bu sorunu çözmek için kullanılan çözümler ise kompleks yapıları ile BT yöneticilerine iş yükü ve zaman kaybı yaratıyor. Biz AD entegrasyonu ve SelfRegister sistemimiz ile hem wifi ağınızın güvenliğini sağlıyor, hem de sistemi yönetirken yaşayacağınız zaman kaybının önüne geçiyoruz.

Göksel Kesim – Kurucu Ortak, Pazarlama

Karşılama ekranı firmanınıza göre tamamen özelleştirilebiliyor. Firmanızın logosunu, renklerini, zemin görselini değiştirebilir; ekranda çıkan tüm mesajları özelleştirebilirsiniz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız