YÜKLENİYOR

5651 Loglama Yasası İçin Hazırmısınız ?

Devlet internet kullanımı üzerindeki regülasyonlarını arttırdıkça şirketlerin yasal sorumlulukları da artıyor. İnternet kullanımının düzenlenmesine yönelik çıkartılan 5651 nolu yasa uygun altyapı yatırımı yapılmaz ise doğrudan şirket yöneticilerini yasal olarak sorumluluk altında bırakıyor.

Toplu internet hizmeti sağlayan tüm kurumlar loglarını yasaların uygun gördüğü formatta 2 yıl süre ile saklamak zorundadır. Aksi halde cezai yaptırımlar ile karşılaşabilir, kurumunuzun itibarını zedeleyebilirsiniz.

infocus bulut temelli 5651 loglama çözümü ile yasanın zorunlu tuttuğu tüm logları analiz eder, mühürler ve arşivler. İstediğiniz zaman loglarınız içinde arama yapabilir, mühürlü log dosyalarına ulaşabilirsiniz.

HİZMET MODELİMİZ:
BULUT TEMELLİ HİZMET.
Bulut temelli mimarimiz sayesinde hemen hizmet almaya başlıyabilirsiniz. Bulut mimarinin getirdiği tüm esneklik ve güvenlik imkanlarına sahiptir.
GÜÇLÜ RAPORLAMA.
İnternet trafiğinizi analiz ederek, günlük download/upload miktarınızı, en çok ziyaret edilen web sitelerini, en çok kullanılan içerik türlerini raporlar.
ESNEK ALTYAPI.
Syslog desteği olan tüm cihazlardan log alabilir. Bilinen markaların tümünün log analizleri hazır olmakla birlikte, kullandığınız cihazın logları incelenir ve entegre edilir.
SIFIR YATIRIM MALİYETİ.
Satınalma maliyeti, yönetim maliyeti, güncelleme maliyeti, lisans maliyeti yoktur.
YÖNETİCİ MESAJI:

Bir çok firma 5651 nolu yasaya uygun altyapı yatırımını henüz yapmadı. Bu şirketlerin hepsi yasal risklerin yanı sıra ticari itibar kaybı yaşama riski de taşıyor.

Ahmet Çopur – Kurucu Ortak, Satış

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız