YÜKLENİYOR

Bulut firewall hizmetimiz ile bilişim altyapınızın
güvenlik hizmetini veriyoruz.

Bilişim sistemleri geliştikçe, kötüye kullanım alanlarıda gelişiyor. Her geçen gün şirketler yetersiz siber güvenlik önlemleri yüzünden daha fazla tehtid altında kalıyor. Bir çok firma kendilerini internet üzerinden gelebilecek zararlı yazılımlara karşı korumak için firewall (güvenlik duvarı) yatırımı yapıyor.

Firewall yatırımları ne yazık ki yüksek maliyetli yatırımlardır. Ayrıca sisteminizi korumak için firewall almak tek başına çözüm olmuyor. Firmanıza uygun doğru firewall kuralları geliştirmek, düzenli güncellemeleri takip etmek ve yıllık lisans yenilemelerini de yapmanız gerekiyor.

Birçok siber sızma vakasında firewall doğru yönetilmediği için, saldırıların önüne geçemiyor. Şirketler aslında tamda güvende oldukları zamanda saldırganlar ile karşı karşıya kalıyorlar.

HİZMET MODELİMİZ:
BULUT TEMELLİ HİZMET.
Bulut temelli mimarimiz sayesinde hemen hizmet almaya başlıyabilirsiniz.
ÇOKLU ŞUBE DESTEĞİ.
Eğer birden fazla şubeniz var ise, tüm şubelerinizi tek bir lokal ağ gibi kullanabilirsiniz.
ÜCRETSİZ YÖNETİM.
Uzman kadromuz ile firewall kurulum ve yönetim hizmetini biz yapıyoruz.
SIFIR YATIRIM MALİYETİ.
Satınalma maliyeti, yönetim maliyeti, güncelleme maliyeti, lisans maliyeti yoktur.

Lokal ağınıza koyduğumuz bir cihaz ile tüm internet çıkışınızı infocus|network ağına taşıyoruz. Burada firewall'dan geçen talepler, kurallara uygunluk durumunda internete ulaşıyor. Aynı şekilde internetten kurumuza doğru gelen trafikte önce infocus|network ağına gelip, firewall'dan geçtikten sonra lokal ağınıza gidiyor.

YÖNETİCİ MESAJI:

Günümüzde siber güvenlik gittikçe daha kompleks yapılara evriliyor. Gerçekten uzman kişiler tarafından yönetilmeyen firewall'lar işlevlerinin büyük kısmını aslında yerine getiremiyor.

Serkan Çimenler – Kurucu Ortak, Teknik

Uzman teknik kadromuz kurulum öncesinden kurumunuzun ağ trafiğini izler ve sizin için en uygun firewall kuralları tasarlanır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
  • MONİTORİNG
    ANLIK TAKİP:

    Sisteminizdeki tüm aktif ağ cihazlarınızı 7/24 takip ediyoruz. Acil bir durum oluşması durumunda sms ve mail ile sizi bilgilendiriyoruz.

  • SON KULLANICI GÜVENLİĞİ
    ANTİVİRÜS:

    Merkez sistemimizle ie entegre Sophos End User antivirüs yazılımı ile son kullanıcıları güven altına alıyoruz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız