YÜKLENİYOR

Firmaların ihtiyaç duyduğu farklı seviyelerdeki BT hizmetlerini,
uzman personellerimiz ile yerinde veya uzaktan yönetiyoruz.

Günümüz iş dünyasında ihtiyaç duyduğumuz BT altyapı hizmetleri gittikçe artıyor ve çeşitleniyor. Farklı altyapı ihtiyaçları, farklı alanlarda ve seviyelerde uzmanlıklara ihtiyaç doğuruyor.

Tüm bu farklı uzmanlıklara sahip personelleri firma bünyesinde barındırmak ise büyük maliyetlere sebep oluyor. Bu personelleri elde tutmak ve sürekli mesleki gelişimlerini desteklemek gittikçe daha da zorlaşıyor.

infocus olarak uzman personel kadromuz ile farklı alanlardaki BT gereksinimlerinizi gerek yerinde, gerekse uzaktan yönetiyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
7X24 İZLEME.
Tüm sistem ve ağ altyapınızı 7X24 canlı izliyoruz. Her hangi bir acil durum oluştuğunda, anında müdahale ediyor ve sizi bilgilendiriyoruz.
UZAKTAN YÖNETİM.
Tüm sisteminizi uzaktan yönetiyor ve sistem yönetimindeki günlük operasyonel yükü sizin üzerinizden alıyoruz.
TELEFON DESTEĞİ.
Sorununuzu en hızlı şekilde çözümlemek için ilk müdahaleyi telefonda yönlendirme ile yapıyoruz.
YERİNDE DESTEK.
Üç farklı level'da (operatör, sistem destek, senior) farklı yetkinliklerde personellerimiz ile, belirli periyodlarda ofisinizde çalışıyoruz.

infocus CheckUp uygulamamız ile tüm sisteminizin mevcut durumunu, eksikliklerini, ihtiyaç duyulan geliştirmeleri tespit ediyor ve sizinle detaylı bir rapor paylaşıyoruz.

YÖNETİCİ MESAJI:

İş hayatında başarılı olmanın temel kurallarından biri de maliyetlerini iyi yönetmek. BT altyapınızı profesyonel olarak yönetmek için farklı yetkinliklerde, yüksek maliyetli personellere ihtiyaç duyuluyor. infocus size ihtiyaç duyduğunuz tüm profesyonel yönetim hizmetlerini, uygun maliyet ve yüksek kalitede sunuyor.

Göksel Kesim – Kurucu Ortak, Pazarlama

Bulut tabanlı izleme araçlarımız ve çağrı yönetim sistemimiz sayesinde, sistemlerinizin anlık durumlarını, çalışanlarınızın açtığı tüm destek çağrılarını ve sonuçlarını, açılan çağrıların istatistiksel bilgilerini online takip edebilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • SİSTEM & AĞ TASARIMI

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda, büyüme planlarınıza uygun en doğru sistem ve ağ altyapısını tasarlıyoruz.

  Bu sayede hem maliyetlerinizi yönetmenize yardımcı olmuş oluyoruz, hem de olabilecek en performanslı altyapı ile işlerinizi kesintiye uğramadan yapabilmenizi sağlıyoruz.

 • BULUTA GEÇİŞ TASARIMI

  Mevcut sistemlerinizi istediğiniz bulut altyapısına taşıyoruz. Sürecin olabilecek en az kesinti ile yapılabilmesi için tüm planlamaları yapıyor, kademe kademe tüm geçişi yönetiyoruz.

 • PERFORMANS GELİŞTİRME

  Mevcut sistem ve ağ altyapınızdaki düşük performansın sebeplerini tespit ediyor ve gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Unutmayın ki her performans düşüklüğünün sebebi donanım yetersizliği olmayabilir. Bazen doğru yapılmayan ayarlar en büyük performans kaybı sebebi olabilir.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız