YÜKLENİYOR

Birden fazla firmanın bir arada bulunduğu plaza yapılarına
yerinde BT personeli desteği veriyoruz

Yeni tip ofis anlayışı içerisinde plazaların yeri gün geçtikçe daha da artıyor. Birbirinden farklı sektörlerde bir çok firma aynı plaza içinde konumlanıyor.

Bu firmaların birçoğu bünyesinde BT personeli bulundurmuyor. Bu da çalışanlarda zaman ve motivasyon kaybına yol açıyor.

Anlık gelişen BT sorunlarınızın iş akışınıza engel olmasını istemiyoruz. Yerinde ve zamanında müdahale yaparak çalışma ortamınızı konforlu hale getiriyoruz.

HİZMET MODELİMİZ:
TELEFON DESTEĞİ.
Sorununuzu en hızlı şekilde çözümlemek için ilk müdahaleyi telefonda yönlendirme ile yapıyoruz.
YERİNDE DESTEK.
Eğer telefonda sorununuz çözülmez ise, sizinle aynı plazada bulunan destek personelimiz ile mesai saatleri içinde yerinde müdahale ediyoruz.
 
SINIRSIZ DESTEK.
Mesai saatleri içinde aldığınız desteğin sınırı yoktur. Her ihtiyaç duyduğunuzda telefon ile veya yerinde destek talep edebilirsiniz.
UZMAN DESTEĞİ.
Eğer yerinde destek personelimiz sorunu çözemez ise 1 iş günü için de alanında uzman personellerimiz ile yerinde destek sağlıyoruz.

infocus olarak uzman personelimizi bulunduğunuz plazaya konumlandırıyor, farklı alanlardaki BT sorunlarınıza anında ve yerinde müdahale ediyoruz.

YÖNETİCİ MESAJI:

Günümüz iş dünyasında hız çok önemli. BT altyapılarındaki sorunlara zamanında yapılamayan müdahaleler şirketlere prestij, zaman ve para kaybı olarak dönüyor.

Ahmet Çopur – Kurucu Ortak, Satış

Uzman personelimizi bulunduğunuz plazaya konumlandırıyor, farklı alanlardaki BT sorunlarınıza anında ve yerinde müdahale ediyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:
 • YEDEK PARÇA HİZMETİ

  Sık sık arızalanabilen veya tüketilen bt ürünlerini bulunduğunuz plazada yedekliyoruz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz anda sorununuzu çözüyoruz. Örneğin : kablo, kartuş, usb bellek, modem.

 • ÇAĞRI MERKEZİ İLE DESTEK
  UZAKTAN DESTEK:

  Sorununuza hızlı çözüm üretmek için ilk müdahaleyi çağrı merkezimizdeki uzman BT personelimiz ile uzaktan yapıyoruz.

  YÖNETİM HİZMETİ:

  Tüm sistem ve network ürünlerinizi sizin adınıza yönetiyoruz. Bu sayede bir çok farklı alanda uzman personel barındırmanıza gerek kalmıyor. Üstelik çağrı merkezimiz üzerinden istediğiniz işlemi uzmanlarımıza yaptırabilirsiniz. Örneğin : mail hesabı açma ve kapama, çalışanların istediğiniz siteye girmesini engelleme vb.

 • OFİS KURULUM DESTEĞİ
  ALTYAPI KURULUMU:

  Ofisinizin tüm network altyapısını, printer ve bilgisayarları, telefon santralini kuruyor ve eğitimini veriyoruz.

  SİSTEM KURULUMU:

  Ofis bilgisayarlarını kuruyor ve güncelliyoruz. Çeşitli uygulamları kuruyor ve eğitimlerini veriyoruz.

Tanışmak İster misiniz?

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız